Про компанію

Компанія АНДЕГ працює в двох сферах, що відносяться до підвищення комфорту в житті.


Водоочистка.
Устаткування по очищенню води, яке пропонує компанія АНДЕГ(andeg.com.ua), призначено для різноманітних цілей, пов'язаних з обов'язковим використанням чистої води, - приготування напоїв і блюд, виробництва безалкогольних напоїв.

Наша компанія пропонує елітні рішення у сфері очищення води.

Системи очищення води на базі елітних фільтрів Meltice мають широку бласть застосування - елітні квартири, котеджі, ресторани, кафе, бари, готелі, різні сфери бізнесу і виробництва - отримують відмінно вивірені рішення своїх конкретних завдань.


Основу усіх систем очищення води складають модулі мембранного очищення води. Причина - мембранне очищення є найбільш якісною, комплексною і економічною з можливих технологій. Для тривалої роботи модулів мембранного очищення склад води не повинен перевищувати ряду показників. Тому кожне рішення на їх основі комплектується певними етапами попереднього очищення води. Етапи передочищення вибираються з розрахунку найменших експлуатаційних витрат, простоти в обслуговуванні і найвищої якості передпідготовки води.

Мембранні методи очищення води мають фіксовану продуктивність. Для того, щоб надати необхідний потік очищеної води в заданій кількості, можуть знадобитися додаткові аксесуари, такі як накопичувальні місткості, насосні станції, гідроакумулятори. Вони розраховуються під індивідуальні вимоги. Для обв'язування системи і транспортування води до місця призначення використовується трубопровід. У складній системі може знадобитися контрольно-вимірювальна апаратура, автоматика, устаткування, що управляє і сигналізуюче.

Усі перераховані елементи - попереднє очищення, модуль мембранного очищення води, система накопичення і розподілу, замочна арматура, контрольно-вимірювальна апаратура, автоматика - разом складають систему очищення води. Вони підбираються залежно від конкретних умов експлуатації системи.
Можливі сфери застосування,  водоочистки компанії Андег, що максимально виграють від установки устаткування :
          - Квартири. Компактний, ефективний і надійний водоочисник.
          - Котеджі і заміські будинки. Якісне очищення води і надійний захист на увесь будинок.
          - Кафе, бари, ресторани, готелі. Висококласне устаткування і гнучкі проекти для широкого спектру вимог.
          - Виробництва(заводи по виготовленню склопакетів, фармацевтичні підприємства, косметологічні фабрики, лабораторії, медичні центри) - отримання демінералізованої води у великих кількостях з мінімальними витратами.

Таким чином, в результаті установки так само спроектованої системи водоочистки виходить взаємозв'язаний набір устаткування, який відрізняється компактністю, економічністю роботи, низькими експлуатаційними вкладеннями і максимальною адаптированностью до вимог замовника.
 
Утилізатори харчових відходів.
Дуже багато людей, як власники квартир, так і власники ресторанів, кафе, барів і харчових виробництв, стикалися з таким поняттям, як харчові відходи. А заразом - і з проблемами, які пов'язані з цими самими харчовими відходами. Це: запах, вид, комахи(мошки і таргани), іноді - гризуни(мишки і щурики), джерело антисанітарного стану з точки зору бактерійного забруднення, зберігання і транспортування відходів.

Компанія АНДЕГ заявляє: "Є вирішення проблеми харчових відходів"!

Це утилізатори харчових відходів. Що таке утилізатор? Утилізатор - це така машина, яка змізерніє харчові відходи і змиває їх в каналізацію. Результат - немає відходів, немає проблем.
 
Компанія АНДЕГ представляє широкий спектр утилізаторів від побутових моделей на звичайну кухню, до професійних моделей на виробництві або в ресторані.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, установка і сервіс устаткування - це усе надає компанія АНДЕГ.

 
 

Контакти

АНДЕГ, ТОВ - фильтры для воды, аппараты ультрафильтрации, очистители воды, угольные фильтры
(основний офіс)

04071, Україна, Київська, Киев, Константиновская 37, офис 8, будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create